Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
Witam pragnę poinformować zainteresowanych iż na Facebooku jest strona Spiczyna :) gdzie można obejrzeć zdjęcia z zaprzysiężenia Pani Wójt i pierwszej sesii Rady Gminy NASZEJ GMINY :) .
co ta pani w okularach robi koło nowej wójciny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ona jest w szkole , czy w pracy bo za "nie wiem" to w szkole jedynki wstawiają a jej  płacą?
A czy ktoś coś wie na temat nauczycielki która głodziła dwie dziewczynki- podobno sprawę bada prokurator, dziewczynki kilka dni temu w stanie krytycznym przewieziono do szpitala na Chodźki-  czeka je kilkumiesięczny pobyt aby wróciły do stanu funkcjonowania. Starsza chodzi do 6 klasy i waży 16 kg. Tam też nikt nic nie wie- tylko mieszkańcy gminy  są zaszokowani, że na ten temat "nikt nic nie wie"   i czy znacie kogoś z Niemiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ta pani w okularach robi koło nowej wójciny ???
lansuje się :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś coś wie na temat nauczycielki która głodziła dwie dziewczynki- podobno sprawę bada prokurator, dziewczynki kilka dni temu w stanie krytycznym przewieziono do szpitala na Chodźki-  czeka je kilkumiesięczny pobyt aby wróciły do stanu funkcjonowania. Starsza chodzi do 6 klasy i waży 16 kg. Tam też nikt nic nie wie- tylko mieszkańcy gminy  są zaszokowani, że na ten temat "nikt nic nie wie"   i czy znacie kogoś z Niemiec?
co to ma wspólnego z sytuacją w Spiczynie ??? mnie interesuje co nowy wójt zamierza robić ze szkołami ?  bo w tym zakresie chyba jakąś wiedzę ma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzana cisza, czyżby ten internetowy zgiełk był tylko wyborczą kiełbasą ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój  z tym wójtem w Spiczynie. Macie już tego kogo chcieliście i dajcie już spokój. Niech ta osoba trochę porządzi a nie tak pier...licie na tym forum by utrzymywać temat. Napisałem tu jeszcze ostatni raz, ale jak patrzę na to  forum i widzę temat n a czele Nowy Wójt w Spiczynie to tak jak ten = ku.wa  serial  Moda na Sukces, czy jakieś inne chujostwo, ze 5866 któryś tam odcinek i się nie kończy. Tak samo jest tu ze Spiczynem że,  Pani Ania, czy Hania ma nowe okulary, a jakiś tam  Felek, czy Olek ma brud za paznokciami. I na Ch.j to komu przydatne?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój  z tym wójtem w Spiczynie. Macie już tego kogo chcieliście i dajcie już spokój. Niech ta osoba trochę porządzi a nie tak pier...licie na tym forum by utrzymywać temat. Napisałem tu jeszcze ostatni raz, ale jak patrzę na to  forum i widzę temat n a czele Nowy Wójt w Spiczynie to tak jak ten = ku.wa  serial  Moda na Sukces, czy jakieś inne chujostwo, ze 5866 któryś tam odcinek i się nie kończy. Tak samo jest tu ze Spiczynem że,  Pani Ania, czy Hania ma nowe okulary, a jakiś tam  Felek, czy Olek ma brud za paznokciami. I na Ch.j to komu przydatne?
na tym polega współczesny świat, informacyjny serwis 24h na dobę, takie czasy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałam że pani wójt zamierza zatrudnić radcę prawnego. Do tej pory jakoś gmina radziła sobie bez takowej osoby. A miały być jakieś oszczędności po zmianie "władzy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzana cisza, czyżby ten internetowy zgiełk był tylko wyborczą kiełbasą ? 
Raczej nie był kiełbasą :)  wpisów w większości dokonywały te same osoby w godzinach pracy U.G a teraz Pani Wójt nie pozwala pisać w pracy a szkoda bo pracownicy są coraz bardziej smutni myślę że powinni pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałam że pani wójt zamierza zatrudnić radcę prawnego. Do tej pory jakoś gmina radziła sobie bez takowej osoby. A miały być jakieś oszczędności po zmianie "władzy"...
Radca będzie potrzebny oj będzie potrzebny nawet niezbędny ostatecznie lepiej zatrudnić radcę niż zwolnić kogoś kto pójdzie do sądu pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojt polecial ze stolka, a kiedy barbara? wie ktos?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojt polecial ze stolka, a kiedy barbara? wie ktos?
A więc wyszło szydło z worka! Tak naprawdę chodziło o p. Barbarę. Ależ ty jesteś mały, człowieku. Niejedyny w gronie wielbicieli nowej władzy. Niektórzy z tego grona skończyli ponoć studia, ale nadal są głupi. Na co liczą? Na karierę? Ale czy można ją zrobić nie umiejąc nic - poza ciskaniem obelg i powtarzaniem, jak kiedyś Lepper o Balcerowiczu, że "wójt musi odejść"? Co potem, o tym już nie myślano. Na to zabrakło wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc wyszło szydło z worka! Tak naprawdę chodziło o p. Barbarę. Ależ ty jesteś mały, człowieku. Niejedyny w gronie wielbicieli nowej władzy. Niektórzy z tego grona skończyli ponoć studia, ale nadal są głupi. Na co liczą? Na karierę? Ale czy można ją zrobić nie umiejąc nic - poza ciskaniem obelg i powtarzaniem, jak kiedyś Lepper o Balcerowiczu, że "wójt musi odejść"? Co potem, o tym już nie myślano. Na to zabrakło wyobraźni.
Maluczki Gościu oczywiście że chodziło o p. Barbarę teraz kiedy pan Krzysiak nie jest wójtem pani Basi wyrwano zęby już nie gryzie a nawet się nie uśmiecha straciła poparcie i obrońcę . Prawdę powiedziawszy to nie zawsze mądrośc jest adekwatna do wykształcenia niektórych wciąż zaślepia nienawiść tak jest w Twoim przypadku . Nic już nie zmienisz albo się z tym pogodzisz albo zwariujesz . Przykro tylko że znowu sączysz jad i sól na swoje rany pomyśl i zacznij żyć z ludzmi a nie obok .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że Pani Wójt skutecznie Baśkę wyłączyła bo już nie ma tu wpisów schlebiających Mirkowi w godzinach pracy :) a to dobre, Basiu jak ci się żyje pod nowym obcasem ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że Pani Wójt skutecznie Baśkę wyłączyła bo już nie ma tu wpisów schlebiających Mirkowi w godzinach pracy :) a to dobre, Basiu jak ci się żyje pod nowym obcasem ?  
ona nie ma dostępu do komputera, siedzi w archiwum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam na stronie gminnej o kolejnych konsultacjach związanych ze szlakiem jana III, czy w ramach dostępu do informacji publicznej dowiem się ile autor wziął pieniędzy za to "dzieło"? i skąd ta kretyńska nazwa "obszar funkcjonalny" co to za nowo mowa ?  czy żeby wyremontować do cholery te Zawieprzyce to trzeba najpierw na tworzyć tyle głupot, opracowań oddziaływań, konsultacji słynnych wizyt studyjnych czy innych imprez plenerowych albo kubków za 30 zł ? co za ludzie za tym stoją?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maluczki Gościu oczywiście że chodziło o p. Barbarę teraz kiedy pan Krzysiak nie jest wójtem pani Basi wyrwano zęby już nie gryzie a nawet się nie uśmiecha straciła poparcie i obrońcę . Prawdę powiedziawszy to nie zawsze mądrośc jest adekwatna do wykształcenia niektórych wciąż zaślepia nienawiść tak jest w Twoim przypadku . Nic już nie zmienisz albo się z tym pogodzisz albo zwariujesz . Przykro tylko że znowu sączysz jad i sól na swoje rany pomyśl i zacznij żyć z ludzmi a nie obok .
Jednak mam rację. Jesteś mały (-a). Upajacie się zwycięstwem zapominając o pokorze, o tym, że wasze zwycięstwo, osiągnięte jednak w sposób niezbyt godny, kosztem czyjegoś poniżenia i krzywdy, nie będzie wieczne. Kiedyś dopadnie was rozczarowanie, a dzisiejszy sukces okaże się gorzki i minie wcześniej niż się spodziewacie. Głupota i zło mogą brać górę, nawet wygrywać wybory, ale na dłuższą metę nie wytrwają długo. Są krótkodystansowcami. Szybko się kompromitują. I u was będzie tak samo. To pewne jak amen w pacierzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak mam rację. Jesteś mały (-a). Upajacie się zwycięstwem zapominając o pokorze, o tym, że wasze zwycięstwo, osiągnięte jednak w sposób niezbyt godny, kosztem czyjegoś poniżenia i krzywdy, nie będzie wieczne. Kiedyś dopadnie was rozczarowanie, a dzisiejszy sukces okaże się gorzki i minie wcześniej niż się spodziewacie. Głupota i zło mogą brać górę, nawet wygrywać wybory, ale na dłuższą metę nie wytrwają długo. Są krótkodystansowcami. Szybko się kompromitują. I u was będzie tak samo. To pewne jak amen w pacierzu.
Wiesz jesteś w błędzie nie jestem ani mały ani krótki i niczym się nie upajam a zaprawdę znam ten styl pisania i tok myślenia . Dziwne jak Ty wszystkich nienawidzisz tylko dlatego że pan Krzysiak przegrał wybory i pani Basi podcięto skrzydła ? Prawdopodobnie napisałaś ogromną prawdę GŁUPOTA I ZŁO MOGŁY WYGRYWAĆ WCZEŚNIEJ I BRAŁY GÓRĘ  ten czas już się skończył wyborcy zmienili zdanie i teraz Pani Dorota ma lejce w tej Gminie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz jesteś w błędzie nie jestem ani mały ani krótki i niczym się nie upajam a zaprawdę znam ten styl pisania i tok myślenia . Dziwne jak Ty wszystkich nienawidzisz tylko dlatego że pan Krzysiak przegrał wybory i pani Basi podcięto skrzydła ? Prawdopodobnie napisałaś ogromną prawdę GŁUPOTA I ZŁO MOGŁY WYGRYWAĆ WCZEŚNIEJ I BRAŁY GÓRĘ ten czas już się skończył wyborcy zmienili zdanie i teraz Pani Dorota ma lejce w tej Gminie .
Żal mi ciebie. Czy to nienawiść? I używaj wobec mnie rodzaju żeńskiego. Od urodzenia mam tę samą płeć, ale na pewno nie żeńską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi ciebie. Czy to nienawiść? I używaj wobec mnie rodzaju żeńskiego. Od urodzenia mam tę samą płeć, ale na pewno nie żeńską.
Oczywiście powinno być w mym komentarzu "nie używaj". Reszta, jak wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 91 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...